Yemekli Boğaz Turu

Geçmişten günümüze kadar birçok farklı uygarlığa ve medeniyete ev sahipliği yapmış olan İstanbul, her daim dünyanın merkezi olma gururunu yaşamış en önemli şehirleri arasındadır. Buna neden olan en büyük sebeplerden biri de herkesi büyüleyen ve masalsı bir görsel sunan boğazıdır. Ve bu muhteşem manzara altında boğaz turu İstanbul şehri adına sizlere tamamen profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Şehrin dört bir yanından gelen göz alıcı ışıklar ile birlikte, günümüze değin ulaşmış olan özel yapılardaki saraylar ve yalı çeşitleri bu turlar altında keyifli bir şekilde gözlenebilir.

 

Dünyanın tanıdığı en nadir mimari yapılardan biri olan kız Kulesi ile birlikte muhteşem bir manzaraya sahip İstanbul köprüsü altında unutulmaz bir zaman geçirebilir, sevdikleriniz ile birlikte çok uygun boğaz turu fiyatları kapsamında bunu ölümsüz bir ana çevirebilirsiniz. Bir görenin bir kez daha denemeyi istediği boğaz turları için özel yatlarımız sizlere sunulmaktadır. Bu konuda deneyimli kaptanlarımız ve her daim en iyi hizmeti sağlayan personellerimiz eşliğinde ister genel boğaz turu istenirse de farklı amaçlar altında bu desteği lüks yatlarımız altında sunmaktayız. Boğazın serin suları eşliğinde her noktadan gelen muhteşem ışıklar altında saatlerce turun keyfini yaşarken, üstelik tüm anları fotoğraflamak ve videoya çekmek suretiyle daha eşsiz kılma şansını yakalayabilirsiniz. Genel kapsamda yemeksiz boğaz turu ya da yemekli turların yanı sıra, farklı parti organizasyonları için de sizlere en iyi plan ve program dahilinde eğlenceli bir zaman geçirmenize imkan tanımaktayız.

 

Farklı Organizasyonlar İle Yemekli Turlar

Birçok değişik alternatif altında ve lüks yatlar eşliğinde yemekli boğaz turu İstanbul şehri adına sizlere kusursuz bir hizmet çatısı kapsamında sunulmaktadır. Doğum günü kutlama organizasyonları ya da evlenme teklifi yaparken, yıl dönümü kutlamaları ile birlikte aynı zamanda aile toplantıları kapsamında da özel menüler eşliğinde muhteşem lezzetleri tadarken, yatların keyfini İstanbul boğazı eşliğinde en iyi şekilde çıkarabilirsiniz. Üstelik İstanbul’un ihtişamlı görseli içerisindeki modern ve tarihi yapıların bir araya kaynaştığı resim çerçevesine sevdiklerinize katabilir, onlara unutulmaz bir gece yaşatabilirsiniz.

 

Ayrıca çok uygun yemekli boğaz turu fiyatları sayesinde bütçenizi herhangi bir şekilde zorlamadan, muhteşem menüler ve ardından gelen harika aperatif yiyecekler altında organizasyonu çok daha özel kılabilirsiniz. Alanında büyük bir deneyime sahip olan aşçılarımız sizlere en özel menüleri hazırlarken üstelik bunu kendiniz de seçebilir, damak tadınıza uygun yiyecekleri menüye ekleme şansını kullanabilirsiniz. Üstelik hayatınız boyunca her daim istediğiniz ama bir türlü gerçekleştirmeye zaman bulamadığınız boğaz turu için, bunu özel yatlarımız dahilinde gerçekleştirebilir, yemekli bir şekilde daha eşsiz bir hale getirebilirsiniz. Her bütçeye uygun şekilde ekonomik olarak sağlanabilecek olan boğaz turları için, farklı seçenekler ve değişik organizasyonlar sizlere en iyi şekilde sunulmaktadır.

 

İstanbul’un Ruhunu Yemekli Bir Organizasyon İle Teknede Yaşayabilirsiniz

 

İstanbul’un kültürel dokusu ve tarihi ruhunu en iyi şekilde yansıtan yapıları ve aynı zamanda göklere yükselmiş camileri eşliğinde, boğazda tekne turu İstanbulile unutulmaz anlara şahitlik edebilirsiniz. Günümüze kadar birçok farklı savaşa sahne olmuş ve sürekli olarak el değiştirerek birbirinden değişik kültürleri birbirine kaynaştırmış olan İstanbul’u, en iyi şekilde anlamak için mutlaka boğaz turu gerçekleştirilmelidir. Üstelik sizlere bunu yemekli bir şekilde ve özel damak tadına uygun olarak hazırlanmış menüler dahilinde sunmaktayız. Ayrıca yine yemekten sonra verilecek olan enfes baklava veya farklı tatlılar ile birlikte dilimlenmiş meyveler de midenizin rahatlamasına ve daha keyifli bir boğaz turu geçirmenize imkan sunmaktadır. Kişisel tercihlerinize ve amaçlarınıza göre bir etkinlik düzenlemek isterseniz hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Farklı bir deneyim yaşayarak üstelik gerçekleştirmeyi arzu ettiğiniz tüm organizasyonlar adına fasıl ya da DJ ile birlikte canlı müzik olanaklarından da yaralanabilirsiniz.

 

Sizlere bunu özel programlar dahilinde sunuyor ve İstanbul’un dört bir yanından yansıyan ışıklar eşliğinde muhteşem boğaz manzarası altında yaşama imkanı sağlıyoruz. Ayrıca standart paketlerimiz dahilinde yemek masalarını arzu ettiğiniz gibi düzenleme şansını bulabilir, damak tadınıza en uygun yiyecekleri seçerek bunu aşçılarımıza iletebilirsiniz. Masalar üzerinde özel şamdanlar, mumlar ve daha birçok değişik masa süsleri profesyonel eller altında yerleştirilerek bambaşka bir ambiyans yaratma imkanı sizlere sunulmaktadır. Aynı zamanda en uygun boğazda tekne turu fiyatları dahilinde, lüks yatlarımız ile bütçenizi aşmayacak şekilde değerlendirmeniz için özel bir olanak sağlamaktayız.

 

Tüm Olanaklar Teknelerle Sizlere Sunulmaktadır

 

Muhteşem menüler altında yemeklerinizi yerken ayrıca bunu canlı müzik eşliğinde gerçekleştirme şansını elde edebilirsiniz. Özel ses donanımları ile dilediğiniz yükseklikte bir ses sayesinde bunu özgür biçimde daha güzel bir hale de getirebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında yemekli ya da yemeksiz turlar düzenleyerek, güzel bir zaman geçirirken ayrıca farklı catering firmaları ile anlaşmak suretiyle yine yemeklerinizi tekneleri kendiniz de getirebilirsiniz. Gerçekleştirmeyi istediğiniz farklı bir organizasyon adına eğer herhangi bir eksiklik söz konusu olursa bunu hemen bizimle iletişim kurarak konuşabilirsiniz. Sizler için unutulmaz boğaz manzarası altında keyifli bir zaman geçirmeniz adına özel paketler ve organizasyonlar dahilinde en iyi desteği sunmaktan gurur duyarız.

 

Sevdiklerinizi mutlu etmek ve onların yüzlerini güldürmek için hemen bizimle bağlantı kurabilir, doğum günü organizasyonları ya da yılbaşı ile birlikte yıl dönümü gibi daha birçok değişik seçenekler dahilinde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere özel İstanbul boğaz turu fiyatları sayesinde ayrıcalıklı bir imkan tanıyarak, hayatınızın en muhteşem anını kusursuz bir manzara altında gerçekleştirmek için fırsat sunmaktayız. Yemekli boğaz turu keyfi altında İstanbul’un muhteşem mimari yapıları ve eşsiz ışıklandırması kapsamında, siz ve sevdikleriniz için en iyisini gerçekleştirmek adına profesyonel bir hizmet vermekteyiz.